Skrytá navigace – přejdi na:

Optimalizace pro vyhledávače

Jeden z významných a často využívaných
prostředků, jak o sobě dát na internetu
vědět. Je opředen nejvíce mýty, ale o al-
chymii s nejistým výsledkem se nejedná.


SEO - Optimaliace pro vyhledávače

SEO - záludná zkratka, pod kterou se skrývá české označení optimalizace pro vyhledávače. V praxi má optimalizace jeden hlavní úkol: umožnit lidem, aby nalezli na dané klíčové fráze Vaši webovou prezentaci na předních příčkách ve výsledcích vyhledávání.

Mnozí o SEO říkají, že se jedná o alchymii, ale není to pravda. Abychom dosáhli požadovaného výsledku, je třeba se na samotnou optimalizaci řádně připravit. Zaručené SEO balíčky vhodné pro každý web budete v naší nabídce hledat marně, vždy je nutné nachystat konkrétnímu projektu řešení na míru.

V první fázi se seznámíme s Vaší představou o dosažených výsledcích a cílech. Na jejich základě provedeme důkladnou analýzu současného webu a Vaší konkurence. Výstupem této fáze bude několikastránková detailně zpracovaná SEO analýza, která Vám pomůže naplnit předsevzaté cíle.

Druhou fází jsou samotné úpravy dle navržených postupů, které Vám pomohou získat nové návštěvníky. Jedná se zejména o úpravu obsahu jednotlivých stránek, budování přirozeného odkazového profilu nebo přípravu a správu PPC kampaně.Přihlášení do klientské sekce

Zapomenuté heslo

Kontaktní formulář

Nezávazná cenová nabídka